Smycze reklamowe z kodem QR

Posted on

smycze reklamowe

smycze reklamowe

Bardzo głośne zaczyna być  w naszym kraju kodowanie produktów i firm za pomocą kodu QR, który jest matrycowy, dwuwymiarowy, alfanumeryczny kod kwadratowy graficzny, który umożliwia kodowanie za pomocą znaków Kanji/Kana. Taki jedyny swój kod na przykład dla swojej firmy można wykupić czy zamówić na specjalne zamówienie i ukazywać go na produktach czy smyczach reklamowych. Dzięki takiemu kodowi, każdy będzie mógł odczytać nazwę naszej firmy poza granicami kraju. Jest on używany także do rejestrowania przesyłek i nie tylko. Najczęściej korzysta się z tego typu kodowania w Japonii w Polsce jest tego bardzo mało, ale z biegiem lat pewnie stanie się normalną formą oznakowania, która ułatwi nam życie. Mały znaczek z kodem a może nam przekazać wiele ciekawych informacji między innymi nazwę i siedzibę firmy. Smycze reklamowe z  takimi kodem QR, można także zamówić, nie każda firma takimi rzeczami się zajmuje i specjalizuje ale większość już tak. Warto zapytać przy zamawianiu smyczy reklamowych dla swojej firmy o takie coś, wtedy będzie znani w innych krajach także nie tylko w Polsce. Taki kod może być zaszyfrowany w dwóch odmianach podstawowej i rozszerzonej.

Znak jednak taki może być umieszczony tylko na smyczach takich na których grafika i nazwa jest w najwyższej jakości, ponieważ aby odczytać taki kod musi on być bardzo dokładnie przekopiowany na produkt. Smycze reklamowe z kodem QR można odczytać je na androidzie, co w Polsce chyba każdy ma w telefonie, a na pewno większość polaków. Bo skanowaniu takiego kodu może nas kod przenieś do danej strony internetowej danego produkty i możemy dowiedzieć się wszystkiego o danej firmie.

Na takie smycze reklamowe nie mamy możliwość umieszczenia dużej ilości reklamy, dlatego taki kod QR pozwala nam jednym kodem powiedzieć tak dużo o swojej firmie, jeżeli będzie on wykorzystany w odpowiedni sposób, ponieważ wiele osób nie wiem że takie kody do takiego czegoś służą. Polacy są w stosunku do takich rzeczy mało rozwinięci zawsze ostatni w nowoczesnych systemach.

Tags: , , ,