Filiżanki z nadrukiem jako element wizerunku firmy

Posted on

Filiżanki z nadrukiem

Filiżanki z nadrukiem

Analizy przeprowadzane przez specjalistów w dziedzinie PR oraz marketingu pokazują jedno. Firma tworzy swój wizerunek na wielu różnych polach i niestety ale nawet najmniejsze uchybienie może spowodować, że zostanie ona zaklasyfikowana jako firma, która o wspomniany wizerunek nie stara się dbać. Jest to dość problematyczne, w momencie gdy weźmie się pod uwagę, że firma nie jest tylko jednoosobową działalnością, ale skupiskiem ludzi, którzy skłonni są do błędów. Błędów wizerunkowych można się jednak ustrzec.I zdziwić by się można, jak ważne są detale i drobiazgi. Prawdziwe pole minowe stanowi spotkanie z klientem, któremu warto zaprezentować spójny wizerunek firmy, w której logo stanowi ważny element – filiżanki z nadrukiem to idealna wprost forma prezentacji, która pozwoli klientowi na pozytywny odbiór firmy jako jednostki świetnie zarządzanej i spójnej wizerunkowo.

Zdziwić by się można, jak czasem jedna prosta rzecz, jak chociażby wspomniane filiżanki z nadrukiem, może wpłynąć na całość postrzegania firmy. Nie ma chyba możliwości większej wpadki niż na stoisku firmowym popijać kawę z cudzym logiem na kubku czy filiżance. Ale kiedy napijemy się z własnej, ze własnym logiem, całość wygląda od razu lepiej.

Podobnie rzecz się ma gdy chodzi o spotkania odbywające się w firmie. Niech wielka konferencja również odbywa się tam, gdzie są obecne loga firmy. Niech każdy element zastawy posiada dyskretną grafikę.

Filiżanki z nadrukiem można też wykorzystać gdy przyjdzie czas obdarowywania najważniejszych kontrahentów. Popularne kosze z jedzeniem czy trunkami świetnie uzupełni puszka dobrej jakości herbaty czy kawy oraz filiżanka właśnie. Nienachalna, ale promująca firmę.

Jak widać bowiem diabeł naprawdę tkwi w szczegółach. Człowiek niejednokrotnie działa bardzo podświadomie i dokonuje ocen na podstawie zupełnie nielogicznych przesłanek. Sprawia to, że najmniejsze uchybienie może nas wiele kosztować. Dla tego warto dbać o rzeczy takie jak choćby wspomniane w tekście, ozdobne i eleganckie filiżanki.

Tags: , ,